KONST / Litografier / Färglitografi 13152041
nr 1315 2041
Maria Hillfon
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 47/190. Motivet: 80x25cm
Maria Hillfon, svensk målare, grafiker och textilkonstnär född 1945.
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 23 mars 2020
kl 18:18:27
400 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
23 mar
Maria Hillfon
Läs mer om Maria Hillfon